[vc_row][vc_column][vc_separator color=”white”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”2389″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

بیانیه گام دوم انقلاب تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به ویژه جوانان که به مثابه منشوری برای دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی خواهد بود و فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد، این گام دوم، انقلاب را به (( آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنا فداه) هست)) نزدیک خواهد کرد.
پژوهشکده و اندیشکده تمدن سازان آرکا نیز با تکیه بر همین بیانیه همراه با جوان گرایی، جوانان متخصص حوزه های مختلف را گرد هم آورده تا ان شاءالله  به تحقق این مهم بپردازد.
مجموعه آرکا: بر اساس مدل تلفیقی پژوهشکده- اندیشکده ای طراحی شده است و سازوکاری غیر دانشگاهی دارد که بر همین اساس پژوهشکده و اندیشکده تمدن سازان آرکا یک نوع مجموعه علمی – اندیشه ای می باشد که کلیه مباحث مرتبط با علوم انسانی و هر علم میان رشته ای که به پیشبرد این علوم کمک  کند  را در دستور کار خود قرار داده است.
آرکا: به معنای قابل اطمینان است و قطعاً ما بر مبنای شعار ما میتوانیم و بهره گیری از علوم انسانی، در عرصه عمل ثابت کردیم که ما با اطمینان، میتوانیم!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2353″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white” border_width=”4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/6″][vc_single_image image=”2391″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_column_text]

روابط عمومی(Public  Relation، PR): مجموعه ای از اقدامات و کوشش های حساب شده  ای است که هرسازمان برای برقراری ارتباطات مؤثر و هدفمند با گروه هایی که با آنها در ارتباطند انجام می دهد.
روابط بین الملل(International  Relation، IR):بررسی روابط بین کشور خود با سایر کشورها، سازمانهای دولتی، غیردولتی، مستقل، مردمی چندملیتی می پردازد.تعاملات بین سازمان خود و دیگر سازمانها در سطح فراملی و بررسی نحوه انتشار اخبار سازمان در سطح جهانی از جمله رویکردهای این بخش است.برنامه ریزی در جهت ارتباط با صاحب نظران، اندیشمندان، متخصصین، نخبگان، کارآفرینان  و سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظوربرقراری تعامل، جلب حمایت آنها، دریافت و انتقال دانشهای فنی، مهارتی، آموزشی وعملکردی و… از فرامین این بخش میباشد.
ارتباط بین روابط عمومی و امور بین الملل در پژوهشکده و اندیشکده تمدن سازان آرکا:
سخنگویی فرد مسئول روابط عمومی در تعاملات داخلی(روابط عمومی) و خارجی(بین الملل) به منظور برقراری ارتباط بهینه بین مجموعه و مخاطبان مجموعه.
برخی وظایف عمومی این بخش از مجموعه:
1-اجرای سیاستهای کلان اطلاع رسانی، همکاری با و بهره گیری مناسب از رسانه های جمعی
2-پاسخگویی به جوامع هدف
3-ایجاد حس رابطه بین کارکنان و مسئولان مرتبط از جنبه درون و بین سازمانی
4-تکریم ارباب رجوع
برخی وظایف خاص این بخش از مجموعه:
1-انجام کلیه امور دبیرخانه ای
2-یاری گر در گزینش و استخدام نفرات جدید
3-تشکیل جلسات منظم با کارکنان جهت شنیدن صحبتهای آنان و انتقال به مدیریت سازمان
4-مطالبه و پیگیری شرکت منظم و سروقت حضار در مجموعه ، جلسات داخلی و خارج از مجموعه و امضا صورت جلسات
برخی وظایف جانبی این بخش از مجموعه:
1-اجرای امور فرهنگی و اجتماعی
2-یاری گر تیم تبلیغات و بازاریابی(سنتی یا دیجیتال یا هردو) در صورت نیاز مجموعه
3-ایده پردازی و کمک به تیم های مختلف
4-اجرای امور مناسبتی و ویژه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]